Dr. Tárnoki Ádám Domonkos klinikai orvos, PhD hallgató, radiológus szakorvosjelölt volt a meghívott „kiselőadó” vendége a Baráti Körnek 2012. szeptember 26-án. Meghívása kapcsolódott a Semmelweis Egyetem Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó Programhoz. Tárnoki doktor „Kardiovaszkuláris ikervizsgálatok hazánkban” címmel foglalta össze ikertestvérével, Tárnoki Dávid Lászlóval együtt, számos külföldi kutatóintézetben is folytatott igen érdekes tanulmányai, kutatásai eredményeit. A példásan felépített és időben pontosan, tízpercre beosztott prezentációt, amely Dr. Balogh Károly professzor (Harvard Egyetem) előadása előtt hangzott el, a Beznák Aladár termet zsúfolásig megtöltő hallgatóság nagy érdeklődéssel és elismeréssel fogadta. „Közkívánatra” Tárnoki doktor előadása dia-anyagát a Baráti Kör honlapja részére is előkészítette. Mindkettőjüknek további sok sikert, jó egészséget, személyes boldogságot kíván a Baráti Kör közössége!

Letölthető anyag

Dr. Monos Emil