A Semmelweis Egyetemen végzett konduktorok számára első alkalommal rendezi meg a Semmelweis Egyetem Alumni Igazgatósága és a Pető András Kar Dékáni Hivatala a konduktor világtalálkozót. Legyenek konduktor alumnusaink a világ bármely pontján, sok szeretettel várjuk őket találkozónkra!
A találkozó során a résztvevőknek lehetősége nyílik az újra-találkozásra, a közösség- és hálózatépítésre, valamint, hogy megünnepeljék a múltat és megosszák egymással életük aktuális eseményeit. Szakmai programunk, előadások és kerekasztalasztal-beszélgetések során pedig személyes és szakmai fejlődésük is biztosított.
A találkozó időpontja:
2025. június 21-22.
A találkozó helyszíne:
Semmelweis Egyetem

Tervezett program (A programváltozás jogát fenntartjuk.)
1.nap: 2025. június 21., szombat (helyszín: Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központ, EOK)
8.00-9.30 Regisztráció
9.30-10.00 Megnyitó, köszöntő beszéd(ek)
10.00-13.00 Szakmai program (konferencia)
12.30-13.30 Ebéd (állófogadás// ültetett vacsora)
13.30-16.00 Alumni találkozó, évfolyam/csoporttalálkozók
19.00 Gálavacsora (helyszín: Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri Elméleti Tömb)
A gálavacsorára lehetőség nyílik kísérőjegy vásárlására is. További részletek hamarosan.
04.00 Rendezvényzárás

A szakmai program tartalmát hamarosan közzétesszük.
A szakmai programon való részvételről igény szerint igazolást állítunk ki. Kérjük, ezen igényét a regisztráció során jelezze felénk!

2.nap: 2025. június 22., vasárnap
Idegenvezetéssel egybekötött városnézés (csoportos program)
Intézménylátogatás és bejárás: SE PAK Kútvölgyi úti épület és Villányi úti épület
Meglepetés program – részletek és regisztráció hamarosan.

Folyamatos tájékoztatásért igazoljanak vissza
Facebook eseményünkre

A konduktor világtalálkozón való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Lehetőség van támogatójegy vásárlására is, amellyel a Semmelweis Egyetem Alapítványát támogatja. Az összeg a Pető András Kar részére kerül felajánlásra.

Kérjük, kérdés esetén írjon az alumni@semmelweis.hu e-mail címre!

Sok szeretettel várjuk a találkozóra a Semmelweis Egyetemen végzett konduktor hallgatókat!

A rendezvényen fényképfelvételek készülhetnek, mely felvételeken a rendezvény látogatói felismerhetőek lehetnek. A fényképeket az esemény szervezője a rendezvény és az egyetem népszerűsítése érdekében kívánja felhasználni!