Betűméret: A A A

Évfolyam ügyintézők

Digitális Egészségtudományi Intézet

Évfolyam ügyintézők

Telefon szám

Email

Általános Orvostudományi Kar
Balogh Szilvia 459-1500/56588 balogh.szilva@med.semmelweis-univ.hu
Frittmann Anikó 459-1500/56592 frittmann.aniko@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Béda Zsuzsanna 459-1500/56589 beda.zsuzsanna@med.semmelweis-univ.hu
Földes Eszter 459-1500/56590 foldes.eszter@med.semmelweis-univ.hu
Zsiskó Andrea 459-1500/56591 zsisko.andrea@med.semmelweis-univ.hu
Farkas Fanni 459-1500/56592 farkas.fanni@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Dunai Józsefné 459-1500/56598 dunai.jozsefne@med.semmelweis-univ.hu
Vadász Nikolett 459-1500/56587 vadasz.nikolett@med.semmelweis-univ.hu
Simonné Sárközi Valéria 459-1500/56594 vali@rekhiv.sote.hu
Egészségtudományi Kar
Debrey Judit 486-5942 debrey.judit@se-etk-hu
Kosznovszki Attiláné 486-5944 kosznovszkine@se-etk-hu
Leiter Zoltánné 486-5946 leiterne@se-etk-hu
Nágel Józsefné 486-5946 nageljne@se-etk-hu
Tóth Viktória Dóra 486-5942 toth.viktoria.dora@se-etk-hu
Tutor Zsuzsanna 486-5946 tutor.zsuzsanna@se-etk-hu
Tutor László 486-5944 tutor.laszlo@se-etk-hu
Vígh Piroska 486-5948 vighp@se-etk-hu
Kovácsné Pető Csilla 486-5943 petocs@se-etk-hu
Egészségügyi Közszolgálati Kar
Gyurkovics Zoltánné gyurkovics.zoltanne@public.semmelweis-univ.hu
Mentálhigiéné Intézet
Nagy Márta 459-1500/56525 nagy.marta@public.semmelweis-univ.hu
Egészségügyi Menedzserképző Központ
Kóródi Rita 488-7600/57605 korodi@emk.sote.hu
Fogorvostudományi Kar
Gasparikné Csatári Anikó 459-1500/55338 gasparikne_csatari-aniko@dent.semmelweis-univ.hu
Nagy-Pál Orsolya 459-1500/55336 nagy-pal.orsolya@dent.semmelweis-univ.hu
Bertus Tímea 459-1500/55344 bertus.timea@dent.semmelweis-univ.hu
Regős-Cziráky Csilla 459-1500/55337 regos-cziraky.csilla@dent.semmelweis-univ.hu
Gyógyszerésztudományi Kar
Kocsis Erika 459-1500/55319 kocsis.erika@pharma.semmelweis-univ.hu
Czirjákiné Bánlaki Tímea 459-1500/55329 banlaki.timea@pharma.semmelweis-univ.hu
Vajvodáné Pénzes Eszter 459-1500/55323 penzes.eszter@pharma.semmelweis-univ.hu
Külföldi Hallgatók Titkársága
Angol képzés
Bácskai Adrienn 459-1500/60072 bacskai.adrienn@semmelweis-univ.hu
Sajtos Orsolya 459-1500/60073 sajtor.orsolya@semmelweis-univ.hu
Istvánfi Csaba 459-1500/60077 istvanfi.csaba@semmelweis-univ.hu
Korponai Zenina 459-1500/60479 korponai.zenina@semmelweis-univ.hu
Reményiné Farádi Szabó Márta 459-1500/60076 remenyi.marta@semmelweis-univ.hu
Kiss Éva 459-1500/60481 kiss.eva@semmelweis-univ.hu
Kevi Andrea 459-1500/60081 kevi.andrea@semmelweis-univ.hu
Kokavecz Sarolta 459-1500/60074 kokavecz.sarolta@semmelweis-univ.hu
Piller Szabolcs 459-1500/60479 piller.szabolcs@semmelweis-univ.hu
Német képzés
Kovácsné Jónás Rita 459-1500/60083 jonas.rita@semmelweis-univ.hu
Merkeiné Szőke Mária 459-1500/60082 merkei.maria@semmelweis-univ.hu
Gimpl Edit 459-1500/60086 gimpl.edit@semmelweis-univ.hu
Fekete Andrea 459-1500/60085 fekete.andrea@semmelweis-univ.hu
Szabados Tünde 459-1500/60084 szabados.tunde@semmelweis-univ.hu
Bariczné Halász Adél 459-1500/60177 halasz.adel@semmelweis-univ.hu
Doktori Iskola
Kalmár Zsuzsa 4591500/55286 kalmar.zsuzsa@phd.semmelweis-univ.hu
Marosfalvi Anita 459-1500/55387 marosfalvi.anita@phd.semmelweis-univ.hu
Tölgyesi-Lovász Krisztina 459-1500/55373 tolgyesi_lovasz_krisztina@phd.semmelweis-univ.hu
Marton Hilda Zsanett 459-1500/55242 marton.hilda@phd.semmelweis-univ.hu