a Semmelweis Egyetem
13 óra
1 perc
6 mp

Az egyetem alapításának 250. jubileuma alkalmából új hallgatótoborzó imázsfilm készült. A másfél perces zenés klip magyar, angol és német nyelvű változatban is elérhető. A film röviden, de átfogóan mutatja be a 250 éves Semmelweis Egyetemet és ismerteti fontosabb tevékenységeit. Elsősorban közösségi médiafelületeken használható, de rendezvényeken, szakmai kiállításokon végtelenítve is vetíthető.

A filmek elérhetők az egyetem hivatalos YouTube csatornáján, valamint letölthetők teljes méretben a Kommunikációs és Rendezvényszervezési Igazgatóság honlapjáról.

A jubileumra egy hosszabb, reprezentatív imázsfilm is készül, amely augusztus végétől lesz látható.

A cikket a Semmelweis Egyetem Kommunikációs és Rendezvényszervezési Igazgatósága tette közzé.