A Hallgatói Önkormányzat által szervezett rendezvényen az oktatással, curriculummal és az egyetemmel kapcsolatban is kérdezhetik a hallgatók dr. Merkely Béla rektort.

A február 15-én, pénteken 2 órakor kezdődő fórum során dr. Merkely Béla rektor rövid előadást tart a jövőbeli terveiről, illetve az oktatásban várható reformokról, majd kötetlen beszélgetés keretein belül kérdezhetik a hallgatók.

A rendezvényre minden karról várja a hallgatókat a szervező Hallgatói Önkormányzat (HÖK). Mint azt Hegedüs Tamás, a HÖK elnöke elmondta: az oktatást, a curriculumot és az egyetem helyzetét, jövőjét érintő kérdéseiket is feltehetik rektornak a hallgatók.

Legutóbb múlt áprilisban tartott hallgatói fórumot dr. Merkely Béla, amelyen rektorjelölti programját mutatta be, majd válaszolt a hallgatók kérdéseire, reagált javaslataikra, észrevételeikre.

A mostani fórum helyszíne a Nagyvárad téri Elméleti Tömb zöld előadója, a Facebook-esemény ide kattintva érhető el.

Dobozi Pálma