Kedves fogorvosképzés iránt érdeklődők! Kedves felvételizők!

Örömmel értesítünk minden érdeklődőt, hogy a Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Karán 2011. November 25-én Nyitott Oktatási Napot szervezünk a Kar, a képzés illetve a fogorvosi hivatás bemutatása céljából.
A program 9:30-kor veszi kezdetét a Kar Oktatási Centrumában (1088 Budapest, Szentkirályi utca 47.). A nyílt nap alkalmából szeretnénk rövid előadásokon keresztül a különböző szakterületeket közelebb hozni az érdeklődők számára, lehetőség lesz a gyakorlótermek megtekintésére, beszélgetésre az egyetemi oktatókkal, hallgatókkal.
Ha még nem döntötted el, hogy milyen hivatást választasz és érdekel a gyógyító munka, szereted a szakmai kihívásokat, vonz a manualitás, esetleg szeretnél pontos képet kapni az egyetemi évek és a nagybetűs életben rád váró lehetőségekről, akkor november 25-én várunk Nyitott Oktatási Napunkon.
Nyílt nappal kapcsolatos további információkat megtalálhatod a www.ehok.sote.hu honlapon illetve a facebook-on is.