Versenykiírás:

A verseny rendezője: Lakmed Bt., a Lila Futó Bt. és a Sakkmed 2005. Kft.
A verseny helye: Központi Honvéd Kórház tanácsterem, 1134 Budapest, XIII. kerület, Róbert Károly krt. 44.
A verseny ideje: 2006. június 10. szombat 10:00
Résztvevők: Orvosok, fogorvosok és gyógyszerészek

Lebonyolítás rendszere: 7 fordulós svájci rendszerben a FIDE rapid verseny szabályai szerint 2×25 perces játékidővel.
Holtversenyek eldöntése: 1. Szerzett pont 2. Buchholcz számítás 3. Berger-Sonneborn számítás 4. Progresszív számítás
Díjazás: Győztes elnyeri a bajnoki címet és a vele járó serleget. Az 1-3. helyezett érem jutalmazásban részesül.
Pénzdíjak: 1. 50.000 Ft 2. 30.000 Ft 3. 20.000 Ft
Tárgydíjak: 1 db digitális sakkóra, 1 db Staunton 6-os sakk-készlet további könyvdíjak. A 3 kategóriában (orvos, fogorvos, gyógyszerész) külön is hirdetünk győztest: 1. kupa, 1-3. érem, 1-6. oklevél díjazással.

Nevezési díj: 1500 Ft amely tartalmazza az emlékpólókat és ebéd költségeit. Menü: Daragaluska leves, rántott szelet rizzsel, savanyúság, sütemény, üdítő.
Nevezés: Mobil: (70) 389-7985;
E-mail: info@lakmedbt.hu