Hagyományteremtő céllal indul útjára a Semmelweis Gála az Alumni Igazgatóság szervezésében a már ismert Alumni Találkozók kiegészítéseként. Az I. Semmelweis Gálát 2016. december 3-án a Nagyvárad téri Elméleti Tömbben rendezik meg, az est fővédnöke dr. Szél Ágoston rektor lesz.

A régi emlékek közös felelevenítését és az újbóli kapcsolatfelvételt segítő Alumni Találkozók résztvevőinek visszajelzései alapján az Alumni Igazgatóság munkatársai az évről évre megrendezésre kerülő jubiláns évfolyam-találkozók mellett mostantól egy különleges, a találkozó emelkedett hangulatához illő programot is megrendeznek minden évben. Az I. Semmelweis Gálán az évfolyam-találkozók és a gálavacsora mellett Rúzsa Magdolna és Presser Gábor színházi jellegű koncertjét is meghallgathatják az érdeklődők.

Az I. Semmelweis Gálára 2016. november 25-ig lehet regisztrálni, ide kattintva. A programmal és a gálával kapcsolatban bővebb információ az Alumni Igazgatóság honlapján és közösségi oldalán érhető el.

KEE