Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. január 17.
506415 Összes oltás

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Transzlációs Medicina Központ
ID: 475
hegyi.peter@semmelweis-univ.hu
Prof. Varga Gábor
operatív igazgató
varga.gabor@dent.semmelweis-univ.hu
Barta Ágnes
kommunikációs csoportvezető
barta.agnes@semmelweis-univ.hu
Dr. Bunduc Stefania
tudományos módszertani tanácsadó
bunduc.stefania@semmelweis-univ.hu
Dr. Czumbel László Márk
tudományos módszertani tanácsadó
czumbel.laszlo@dent.semmelweis-univ.hu
Dr. Dembrovszky Fanni
tudományos módszertani tanácsadó
dembrovszky.fanni@semmelweis-univ.hu
Engh Marie
tudományos módszertani tanácsadó
engh.marie@semmelweis-univ.hu
Dr. Erőss Bálint
Tudományos módszertani csoportvezető
eross.balint@semmelweis-univ.hu
Dr. Imrei Marcell
tudományos módszertani tanácsadó
imrei.marcell@semmelweis-univ.hu
Dr. Kovács Norbert
tudományos módszertani tanácsadó
kovacs.norbert1@semmelweis-univ.hu
Lukácsi Máté
rendezvényszervező
mate.lukacsi.semmelweis@gmail.com
Dr. Márta Katalin
tudományos módszertani tanácsadó
marta.katalin@semmelweis-univ.hu
Mészáros Gábor
statisztikus csoportvezető
meszaros.gabor1@semmelweis-univ.hu
Dr. Nagy Rita
tudományos módszertani tanácsadó
Dr. Ocskay Klementina
tudományos módszertani tanácsadó
ocskay.klementina@semmelweis-univ.hu
Dr. Párniczky Andrea
tudományos módszertani tanácsadó
parniczky.andrea@semmelweis-univ.hu
Sentényi Lilla
titkárságvezető
Simon Viktória
nemzetközi koordinátor
simon.viktoria2@semmelweis-univ.hu
Szabó Bence
statisztikus
Dr. Teutsch Brigitta
tudományos módszertani tanácsadó
teutsch.brigitta@semmelweis-univ.hu
Turcsiné Dr. Czapári Dóra
jogi szaktanácsadó
czapari.dora@semmelweis-univ.hu
Dr. Váncsa Szilárd
PhD program koordinátor
vancsa.szilard@semmelweis-univ.hu