A Semmelweis Egyetem Pető András Kar a Hári Mária Jubileumi Emlékév – Hári 100 alkalmából rajz- és festménypályázatot hirdet a Pető András Karon konduktív nevelésben részesült gyermekek, fiatalok, felnőttek, valamint konduktorok és hallgatók számára.

A pályázat témakörei

• Az én Hári Máriám / Élet a Petőben
  • Szabadon választott
  • Illusztrált gondolataim (Hári Máriával kapcsolatos emlékek, élmények, életképek, elképzelések írásos és képi megjelenítése. Ennél a témakörnél a képi illusztrációk mellé Word formátumban, maximum 10 sor terjedelemben kérjük az alkotáshoz kapcsolódó írásos összefoglalók benyújtását.)

A pályázat elbírálása 5 kategóriában külön-külön történik

• 3-7 éves kor (az SE Pető András Gyakorló Óvodája gyermekei)
  • 7-16 éves kor (a Konduktív Gyakorló Általános Iskola gyermekei)
  • 16-felnőtt kor (a Konduktív Gyakorló Szakiskola, valamint a SEPAREEO fiataljai, kliensei)
  • Az SE Pető András karon dolgozó konduktorok, oktatók, nyugdíjas kollégák
  • Az SE Pető András karon tanuló hallgatók

Pályázatot azok nyújthatnak be, akik konduktív nevelésben, ellátásban részesülnek a Karon, vagy jelenleg aktív dolgozók, hallgatók, illetve senior munkatársak.
A pályázaton A3-as és A4-es méretű rajzokkal, festményekkel, alkotásokkal lehet részt venni egyéni és csoportos formában.

Az alkotások beküldési határideje: 2024.02.25.
Beküldési cím: Semmelweis Egyetem Pető András Pedagógiai Intézete, 1125 Budapest, Kútvölgyi út 8.

Minden egyéb információ megtalálható a rajzpályázati kiíráson: rajzpályázati kiírás

Az alkotások hátoldalára kötelező felragasztani a pályázati űrlapot, amely itt tölthető le: rajzpályázati űrlap

A pályázat kapcsán felmerülő kérdéseket a pedagogiai.intezet@semmelweis.hu e-mai címre, illetve a 06206662579 vagy a 06701988537-es telefonszámra várjuk.

Örömteli alkotást kívánunk!