Megtapasztalom, átérzem
Helyzetgyakorlatok a mozgássérüléssel élők hétköznapjaiból.
A Semmelweis Egyetem Pető András Kar interaktív programot hirdet a Kutatók éjszakája rendezvénysorozat alkalmából.
Az esemény célja, hogy a résztvevők megtapasztalják a mozgássérüléssel élők hétköznapokban megélt nehézségeit, kihívásait, segítve ezzel a társadalmi befogadást és az egymáshoz való közeledést.

A programra elsősorban középiskolai osztályokat, egyetemi hallgatókat várunk!

A program időpontja: 2021.09.24. péntek 13:00-18:00 (5×45 perc)
A program helyszíne: SE Pető András Kar, 1125 Budapest, Kútvölgyi út 8. Díszterem (1. emelet)
A program szervezői: SE Pető András Kar, a Társadalmi Integrációt és Foglalkoztatást Támogató Kutatási Műhelyének a Társadalmi befogadást elősegítő témacsoportja
A program vezetője: Mátyásiné Kiss Ágnes igazgató / SE Pető András Pedagógiai Intézete