Közlemény

A Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kara (TF) 2012. augusztus 24-én rendkívüli Kari Tanácsülést tartott.

A Kari Tanácsülésen a tanulmányi dékánhelyettes, Dr. Hamar Pál professzor előterjesztésében megvitatták a Kar Kreditátviteli Bizottsága és szakmai felelősei által jóváhagyott módosításokat a TF curriculumában és kreditrendszerében. Az előterjesztést a Kari Tanács szótöbbséggel elfogadta.

A változtatások felkerülnek a Kar intézményi honlapjára, így a jövő héten megkezdődő tanévben a hallgatók tanulmányi kötelezettségükről pontosan tájékozódhatnak.

A Kari Tanácsülésen a Kar vezetői virággal és apró ajándékkal köszöntötték a Kari Tanács azon tagjait, akik a londoni olimpia sikereinek közvetlen vagy közvetett részesei voltak.