Helyszín: Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem, Budapest Üllői út 26.

Dátum: 2023.11.23.

{ "name":"Harmónia Est", "description":"

Harmónia Estre a Semmelweis Szalonban

Időpont: 2023. nov. 23. 19.00-21.00

Helyszín: Semmelweis Szalon

1085 Budapest, Üllői út 26. I. em.

Fővédnök: Prof. dr. Merkely Béla rektor

A Harmónia Esten ezúttal különböző művészeti ágak fiatal és már nagy múltú képviselői találkoznak egy időben, egy térben, egy gondolat mentén.

November 23-ai alkalmunkon öt kivételes művész lesz vendégünk:

Era Nova Quartet és Magyar Bálint színész, énekes.

A Zeneakadémia hallgatóiból alakult vonósnégyes Beethoven, Csajkovszkij, Liszt és Strauss műveiből válogat erre az estére, Magyar Bálint pedig hol szólóban, hol csodás zenék kíséretében örvendezteti meg közönségünket a szívének legkedvesebb prózákkal. Természetesen lesz kötetlen beszélgetés is, az est háziasszonya, Banai Sára vezetésével.

Szeretettel várunk mindenkit!

Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem", "startDate":"2023-11-23", "endDate":"2023-11-23", "startTime":"19:00", "endTime":"21:00", "location":"Budapest, Üllői út 26.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Harmónia Est", "label":"Naptárba"}

Harmónia Estre a Semmelweis Szalonban

Időpont: 2023. nov. 23. 19.00-21.00

Helyszín: Semmelweis Szalon

1085 Budapest, Üllői út 26. I. em.

Fővédnök: Prof. dr. Merkely Béla rektor

November 23-ai alkalmunkon öt kivételes művész lesz vendégünk:

Era Nova Quartet és Magyar Bálint színész, énekes.

Szeretettel várunk mindenkit!

Vissza az Eseménynaptárba