Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. szeptember 23.
391128 Összes oltás

A Semmelweis Egyetem Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinikájának (AITK) sárga és vörös zónájába enged bepillantást az alábbi képriport. Ez az első része annak a fotósorozatnak, amellyel az egyetem COVID-ellátásban leginkább érintett területeit mutatjuk be. Az egyetem munkatársainak még soha ennyi intenzív terápiára szoruló beteget nem kellett ellátniuk, de elkötelezettek aziránt, hogy a rendkívüli helyzetben is helytálljanak a betegek gyógyulása érdekében. A felvételeket Kovács Attila, az egyetem Kommunikációs Igazgatóságának fényképésze készítette.

A képek csak az egyetem jóváhagyásával használhatók, szabad felhasználásra nem tudunk lehetőséget biztosítani.

A cikket a Semmelweis Egyetem Kommunikációs és Rendezvényszervezési Igazgatósága tette közzé.