A Semmelweis Egyetem idén is részt vett a Félmaraton Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságon, amit ebben az évben Baján rendeztek meg. Dr. Molnár Sándor a TFSE elnöke által menedzselt és összeállított csapatok közül a női két fős váltó csapat (Koris Edina, Bájhóber Zsófia) az első helyen, a férfi két fős (Váraljai Vázsony, Pelsőczy Attila) és háromfős (Kovács Bálint, Molnár Ádám, Molnár Márton) csapat pedig a második helyen végzett. A negyedik váltónkra sem lehet panasz (Demetrovics Borbála, Györei Brigitta, Imre Orsolya), hiszen ők is csak épphogy egy másodperccel szorultak le a dobogó harmadik fokáról.
A csapat megnyerte a legjobb egyetemi csapatnak járó kupát is melyet az Óbudai Egyetem ajánlott fel.

T-Sz.Sz.

Forrás: tf.hu