Tisztelt Intézményvezető Asszony/Úr!

Tisztelt Gazdasági vezető Asszony/Úr!

A Semmelweis Egyetem és az Eurest Étteremüzemeltető Kft. között létrejött 8715/GFIBSZI/2019 iktatószámú vállalkozási szerződés rendelkezik az ellátotti, alkalmazotti étkeztetés díj szakágazati inflációs ráta mértékével történő évenkénti emeléséről.

Jelen tájékoztatás keretében közzétesszük a Szolgáltatóval történt egyeztetéseket követően létrejött, majd aláírt inflációkövetésről rendelkező jegyzőkönyvet, mely tartalmazza a 2021. július 1-jét követően alkalmazandó betegélelmezés egységárait diéta kategóriánként, az óvodai étkeztetés egységárát, valamint a tálcás ebéd tálalás helyett alkalmazott műanyag doboz csomagolás költségét.

A szerződésben foglalt egyéb térítési díjak változatlanok maradnak.

Tájékoztatom, hogy a Vállalkozási szerződés rendelkezései szerint az inflációkövetés miatti áremelés nem jár szerződésmódosítással.

Budapest, 2021. szeptember 21.

Tisztelettel:                                                                                                                                                                     Ürögi Zsolt szolgáltatási igazgató távollétében,                                                                                               Zámbó Róbert szolgáltatási osztályvezető

84574 közzététel tájékoztatás élelmezési költségek változásáról

84574-2 Eurest Kft inflációkövetés jkv