A Semmelweis Egyetem (1085 Budapest, Üllői 26.), a továbbiakban Kiíró, az állami vagyonnal való gazdálkodásról szóló 2007. évi CVl. Törvény, illetve az állami vagyonnal való gazdálkodásról szóló 254/2007. Korm. rendelet alapján üzemeltetésre (bérbeadásra) egyfordulós nyilvános pályázat keretében meghirdeti a II. Számú Gyermekklinika, 1094. Budapest, Tűzoltó utca 7.-9. szám alatti, összesen 6 m2 területű munkahelyi büfé céljára szolgáló helyiséget, valamint 9 m2 alagsori raktárhelyiséget.

Ajánlatok benyújtásának helye: Semmelweis Egyetem Üzemeltetési és Szolgáltató Igazgatóság Titkárság (1082 Budapest, Rökk Sz. u. 13, l. Emelet 102. szoba)
Ajánlatok benyújtásának határideje: 2012. február 1. 9.00 óra

A Pályázati dokumentáció átvételi igazolás mellett vásárolható meg a Semmelweis Egyetem Üzemeltetési és Szolgáltatási Igazgatóság Titkárságán, (1082 Budapest, Rökk Sz. u. 13, I. emelet 102. szoba, péntek kivételével munkanapokon 8:00-tól 15:00 óráig. A Pályázati dokumentáció ára 15. 000,- Ft + ÁFA (fizethető átutalással vagy postai csekken történő befizetéssel a Kiíró pénztárába).

Kiíró jogfenntartással élt a pályázati felhívásban közölt eljárás tekintetében az érvényesség, eredményesség és a szerződéskötéstől történő elállás eseteinek tárgyában. A kiíró a részletes pályázati dokumentációba betekintést enged, de érvényes pályázatot csak az nyújthat be, aki a dokumentációt megvásárolta és ennek tényét igazolja. A dokumentáció másra nem ruházható át.