A Családbarát Egyetem Központ lehetőséget biztosít a munkatársak középiskolás korú gyermekei, valamint a Semmelweis Egyetem szakképző intézményeinek középiskolás diákjai számára, hogy az egyetem nyári gyermektáboraiban önkéntes segítőként részt vegyenek, melynek keretében akár a kötelező iskolai közösségi szolgálat 50 órájának egy részét vagy egészét teljesíthetik.

Idén 4 héten keresztül csatlakozhatnak segítőként a nyári táborokhoz a középiskolás diákok.

Időpont Tábor megnevezése Helyszín Regisztráció
2024. július 8-12. Napközis tábor I.

2024. július 15-19. Egészségtábor

regisztráció
2024. július 22-26. Napközis tábor II.

2024. július 29- augusztus 2. Zöld tábor

regisztráció

Kérjük, hogy abban az esetben is töltse ki a regisztrációt, ha már megkötötte a szerződést.

Fontos tudnivalók:

• Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik vállalják a teljes heti részvételt (25 óra).
  • A regisztrációt követően együttműködési megállapodást köt a középiskola és a Semmelweis Egyetem Családbarát Egyetem Központja. Az ehhez szükséges dokumentumot a középiskola közösségi szolgálatos koordinátoránál szükséges igényelni. Kérjük, hogy 2 példányban töltsék ki.
  • A regisztrációval a középiskolás diák vállalja, hogy részt vesz a tábor helyszínének bejárasán. (A bejárás időpontjáról a regisztráció során megadott e-mail címen tájékoztatjuk.

Kérdés esetén, keresse  bizalommal a Családbarát Egyetem Központ munkatársait a csaladbarat@semmelweis.hu e-mail címen.