„Az egészség nem minden, de az egészség nélkül minden semmi.” Tartja a szinte szállóigévé vált Schopenhauer-idézet, és ezt valljuk mi is a Családbarát Egyetem Központban. De mit is tehetünk az egészségünk érdekében? A lenti infografika segítségével Ön is könnyen eligazodhat a családbarát egyetem által nyújtott egészségügyi szolgáltatások közt, hiszen a munkáltató számtalan módon támogatja munkavállalói egészségének megőrzését, betegségmegelőzését.

Sőt! A március 8. és 14. közt prevenciós szakrendelésre vagy háziorvosi praxisba bejelentkező első 50 munkatársnő számára nőnapi ajándékcsomaggal készülünk! (Az ajándékcsomagot a rendelésen való részvételt követően vehetik át.)

Bejelentkezés:

• prevenciós szakrendelés: csaladbarat@semmelweis.hu
  • háziorvosi praxis: családorvosipraxis.seszi@semmelweis.hu
  • Figyelem! Az ajándékcsomagokat a március 8. és 14. közt rendelésre bejelentkezőknek biztosítjuk! (Tehát a bejelentkezés időpontja számít, nem a rendelésen való részvétel időpontja!)
  • Az ajándék átvételének feltétele, hogy a háziorvosi praxisba a TAJ kártyáját leadja, vagy a prevenciós szakrendelésen részt vegyen.