A 2023/2024-es tanév karácsonyi szünete egy héttel hosszabb a megszokottnál, 2023. december 21-től 2024. január 8-ig tart. Amennyiben szüksége van gyermekfelügyeletre a téli szünet januárra eső idejében (2024. január 2-5.), kérjük szíveskedjen az alábbi kérdőív kitöltésével jelezni. A kérdőív kitöltése nem minősül regisztrációnak, az előzetes felmérésre a kapacitás- és programszervezés miatt van szükség.

IGÉNYFELMÉRÉS

A négy napos „minitábort” a korábbi gyermekfelügyeletek mintájára szervezzük meg. A Pető András Kar szakmai támogatásával, diplomás konduktorok bevonásával reggeltől késő délutánig várjuk az általános iskolás gyermekeket. A helyszínt az igényfelmérést követően foglaljuk le, a pesti oldal telephelyeinek közelében. A gyermekfelügyelet ideje alatt az étkezést az egyetem biztosítja a résztvevőknek.

A tábor díja 3000 forint/nap.