Hasznos tanácsokról és jó gyakorlatokról szóló, inspiráló workshopot tartott a magyar felsőoktatási intézmények képviselőinek a Családbarát Magyarország Központ.

A Családbarát Munkahely védjegy ismertetése után a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara mutatta be a nemrég elindított átfogó kismama programját.

A workshop során Adonicsné Püski Kata, a Semmelweis Egyetem Családbarát Egyetem Központjának vezetője megosztotta tapasztalatait a visszajelzések alapján sikeres mutiholdolgozol napról. Az eseményről készített videós beszámoló érezhetően hatással volt a többi egyetem képviselőire.

A mutiholdolgozol nap nem csupán a munkatársak gyermekeinek okozott maradandó élményt, hanem a részt vevő szakterületek munkatársainak és a segítőknek is. A hihetetlen szinergiának, amivel például ez a program is megvalósulhatott, felbecsülhetetlen értéke van egy szervezet életében.”

-zárta gondolatait a Központ igazgatója.

A Családbarát Egyetemek jó gyakorlat megosztó workshopjáról készült teljes cikk ide kattintva tekinthető meg.