A Life1-Gilda Max hálózat széleskörű fitnesz szolgáltatásokat nyújt egyedi környezetben, a ma megtalálható legmodernebb és legbiztonságosabb erősítő és kardió gépekkel, valamint szauna* szolgáltatással Budapest több pontján.

Több, mint 40 óratípusunk közül mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet, legyen szó egy pörgős aerobik óráról, egy elmélyült, nyugodt hangulatú pilates, gerinctorna, jóga óráról, vagy akár egy kemény, dinamikus TRX-ről, spinningről. Szakképzett oktatóink gondoskodnak arról, hogy minden fittségi szinten lévő vendégünk megfelelő intenzitású gyakorlatokat végezzen és elégedetten távozzon.

Magasan kvalifikált személyi edzőink missziójuknak tartják, hogy minden vendéget az egyedi igényeknek megfelelően, odafigyeléssel segítsenek, hiszen mindenkinek más edzésprogram a legmegfelelőbb. Csapatunk tagjai a kívánt cél és az adott fizikai állapot figyelembevételével állítanak össze személyre szabott edzésterveket, amelyeket az idő haladtával a fejlettségi szintedhez igazítanak.

Life1-Gilda Max edzőtermek célja, hogy a rendszeres mozgás, feltöltődés és kikapcsolódás lehetőségét minél több emberhez eljuttassák, kulturált környezetben, a legmodernebb felszereltséggel.

*a Life1 Fitness Allee klub nem rendelkezik szaunával

A kedvezmény mértéke és felhasználási módja:

• a munkavállalók és a hallgatók részére a korlátlan havibérletre a 20 %-os kedvezmény
  • a hallgatók Diák havibérletet vásárolhatnak
  • a kedvezményt a Semmelweis kártya vagy érvényes diákigazolvány felmutatásával tudják érvényesíteni

Helyszínek:

• Life1 Fitness termek:
    • Allee,
    • Corvin pláza,
    • Etele pláza,
    • Nyugati tér (1066 Bp., Nyugati tér 1-2.)
  • Gilda Fitness: 1033 Bp., Flórián tér 6.