A két évvel ezelőtti nagy sikerre tekintettel, az idei évben ismét megrendezésre kerül a Testnevelési és Sportközpont szervezésében a Semmelweis Családi és Sportnap, melyre szeretettel várjuk az egyetem dolgozóit és családtagjaikat.

A résztvevő Semmelweis Polgárok, gyermekek és felnőttek egyaránt többféle sport- és szabadidős program közül választhatnak: egyéni- és csapatversenyeket terveznek a szervezők, valamint különböző mozgásformák kipróbálására is lehetőség nyílik (például salsa, zumba vagy gyógytorna). A Napköziotthonos Óvoda munkatársai játszóházzal, kézműves foglalkozásokkal készülnek a kisebbeknek, az egészségügyi sátornál pedig különböző szűrésekre és egészséges életmóddal kapcsolatos tanácsadásra számíthatnak a látogatók.

Fontos információk:

• időpont: 2023. június 3. (szombat)
  • helyszín: Testnevelési és Sportközpont – 1103 Budapest, Zágrábi u. 14.

Fotó: Ancsin Gábor