MEGHÍVÓ A SEMMELWEIS EGYETEM BARÁTI KÖRÉNEK KÖZGYŰLÉSÉRE

Tisztelettel értesítem Önt, a Semmelweis Egyetem Baráti Körének tagját, hogy alapszabályunk értelmében Vezetőségválasztó Közgyűlést tartunk, melynek

időpontja: 2017. november 29., szerda 17:00 óra, határozatképtelenség esetében ugyanezen a napon 18:00 óra – közvetlenül Dr. Gerle János előadása után;
helyszíne: Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központ Beznák Aladár terme (1094 Budapest, Tűzoltó u. 37-47. I. em.; bejárat a Thaly Kálmán u. felől, rövid sétával megközelíthető a Klinikák metróállomástól).

A Közgyűlésre Önt tisztelettel meghívom!

Napirend:

1. Elnöki beszámoló a Baráti Kör tevékenységéről, terveiről, részvételéről a 2018. évi Semmelweis Emlékév előkészítésében
Dr. Monos Emil

2. Elnöki beszámoló a Fogorvosi Tagozat aktivitásáról
Dr. Szomolányi Gy. István

3. Titkári tájékoztató a taglétszám alakulásáról
Dr. Molnár László

4. Pénztárosi beszámoló
Aknai Károlyné

5. A Felügyelő Bizottság elnökének jelentése
Dr. Kelemen Zsolt

6. Vezetőségválasztás: a Jelölőbizottság elnökének előterjesztése (a Baráti Kör jelenlegi vezetőségének névsora és a Kör alapszabálya megtalálható az internetes honlapunkon (semmelweis.hu/baratikor)
Dr. Sótonyi Péter

7. A titkárságvezető tájékoztatója, egyebek
Halász Andrea

Tekintettel arra, hogy a Közgyűlésen felelősségteljes döntéseket kell hoznunk, nyomatékkal kérem szíves megjelenését!

Nagyrabecsüléssel és barátsággal,

Dr. Monos Emil