Dr. Kivovics Péter egyetemi docens, intézetigazgató

„A Központi Stomatológiai Intézet integrálása a Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Karába és az integráció eredményei.”

Az előadás a Fogorvosi Szekció eddigi előadásaihoz hasonlóan a Kör minden tagja számára készült, megkockáztatom inkább az általános orvoskollégák és gyógyszerészek számára, hiszen a fogorvosok előtt a fenti és alábbi tények ismertek.

Kivovics tanár úr kronológiai sorrendben ismertette a 2006-os integráció óta eltelt időszakot, annak betegellátási és szervezési problémáit, 2012. augusztus 1-óta tölti be tisztségét. Az előadást komoly vita követte, mely nem mellőzte az érzelmi vonatkozások túlsúlyát a tényekkel szemben, végül minden a helyére került. Ceterum censeo: nagyobb érdeklődést várunk a Baráti Kör nem fogorvos tagjaitól.

Dr. Szomolányi Gy. István

Letölthető anyag