MEGHÍVÓ KÖZGYŰLÉSRE

Értesítem Önt, mint a Semmelweis Egyetem Baráti Körének tagját, hogy alapszabályunk értelmében vezetőségválasztó közgyűlést tartunk, melynek
időpontja: 2011. november 30., szerda 17:00 óra; határozatképtelenség esetén ugyanezen a napon 18:00 óra (közvetlenül Dr. Boga Bálint előadása után);
helye: Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központ Beznák Aladár terme (1094 Budapest, Tűzoltó u. 37-47. I. em.; bejárat a Thaly Kálmán u. felől, megközelíthető a Klinikák metróállomástól).

A Közgyűlésre Önt tisztelettel meghívom.

Napirend:

1.) Elnöki beszámoló a Baráti Kör tevékenységéről és jövőjének biztosításáról, az Alumni Irodával elindult együttműködésről; tájékoztatás – szakszerű bemutatással egybekötve – és állásfoglalás a Kör honlapjának fejlesztéséről (Dr. Monos Emil)

2.) Elnöki beszámoló a Fogorvosi Tagozat tevékenységéről (Dr. Szomolányi Gy. István)

3.) Titkári tájékoztató a taglétszám alakulásáról (Dr. Turóczy Gergely)

4.) Tájékoztató a Semmelweis Kiadó és a Baráti Kör együttműködéséről (Dr. Táncos László igazgató)

5.) Pénztárosi beszámoló (Aknai Károlyné)

6.) A Felügyelő Bizottság elnökének jelentése (Dr. Kelemen Zsolt)

7.) Vezetőségválasztás*: a Jelölőbizottság elnökének előterjesztése (Dr. Sótonyi Péter)

8.) Egyebek

Tekintettel arra, hogy fontos kérdésekben kell közös döntéseket hoznunk, feltétlenül számítok az Ön megjelenésére.

Nagyrabecsüléssel és szívélyes üdvözlettel,

Prof. emer. Dr. Monos Emil
a Baráti Kör elnöke

* A Baráti Kör alapszabálya és a jelenlegi Vezetőség névsora megtalálható a Kör honlapján (www.baratikor.sote.hu).

Letölthető anyag