A Semmelweis Egyetem Alapítvány az idei felajánlási évben 203 százalékkal tudta növelni az előző évhez képest az adó 1 százalék bevételeit, így több mint 15,7 millió forint értékű támogatást kapott. Köszönjük!

A személyi jövedelemadó 1% felajánlásából származó bevételek folyamatosan dinamikus növekedést mutat évek óta. Jelentős a növekedés 2021-hez képest is: a professzionális reklámfilmnek és az erős médiakmapánynak köszönhetően a tavalyi 7.780.967 Ft értékú felajánlás után 2022-ben 15. 801.983 Ft érkezett, ami több mint 200%-os növekedést mutat a bevételek tekintetében. Kapcsolódóan az egyetem számára további 1.3 millió forintot ajánlottak fel ebben az évben, ami 200.000 forinttal több mint a 2022-es eredmény. Az adó 1% bevételre jogosult 29 500 civil szervezetből a Semmelweis Egyetem Alapítvány ezzel a 103. legtöbbet gyűjtő alapítvánnyá vált 56 helyet javítva a tavalyi eredményhez képest.

A felajánlási hajlandóságának fokozása érdekében ebben az évben is nyereményjátékot hirdettünk a felajánlók között (szállodai partnereink támogatásával), így ebben az évben 6 db nagyértékű páros nyaralást ajánlhattunk fel négy- és ötcsillagos szállodákban.

Sorsolásunk eredményeképpen a következők részesülhettek a felajánlott nyereményekben:

• páros nyaralást nyert 2 fő részére, 2 éjszakára a hévízi négycsillagos Naturmed Hotel Carbona Superior szállodában: Szigyártó Angéla
  • páros nyaralást nyert 2 fő részére 2 éjszakára a sárvári ötcsillagos Spirit Hotel Thermal Spa szállodában: Gyöngyösi Norbert
  • páros nyaralást nyertek 2 fő részére 2 éjszakára a balatonalmádi négycsillagos Hunguest BÁL Resort szállodában: Dr. Kómár Béla Endre, Balla Kinga és Groman Judit
  • páros hétvégét nyert 2 fő részére, 2 éjszakára a budapesti négycsillagos Hotel Palazzo Zichy szállodában: Bajdik Tamás

A nyerteseknek ezúton is gratulálunk, a kapcsolatot e-mailben vesszük fel velük.