A Semmelweis Egyetem Alapítvány az idei évben is kiemelten számít az egyetem valamennyi munkatársára, valamint az Alumni tagjaira, hogy adójuk 1%-át az intézmény központi, közhasznú alapítványának ajánlják fel, ezzel is támogatva egyetemünk oktatási, kutatási és betegellátási munkájának fejlesztését. A befolyt összeget a Gyermekgyógyászati Klinikán a koraszülött utógondozást végző Fejlődésneurológiai Ambulancia bővítésére fordítjuk.

A személyi jövedelemadó egy százalékának felajánlásáról az adózók május 20-ig rendelkezhetnek. Mindez regisztráció nélkül, mindössze pár kattintással megtehető a következő módon:

1. töltse ki az online nyilatkozatot ezen a felületen
2. válassza az 1+1 felajánlás opciót
3. a “Civil kedvezményezett adószáma” mezőbe írja be: 18014448-1-42
4. küldje be két gombnyomással

RENDELKEZZEN ÉS NYERJEN!

A Semmelweis Egyetem Alapítvány számára rendelkezők között négy pihenési lehetőséget sorsolunk ki:

• egy páros nyaralást 2 fő részére, 2 éjszakára a hévízi négycsillagos Naturmed Hotel Carbona Superior szállodában,
  • egy páros nyaralást 2 fő részére 2 éjszakára a sárvári ötcsillagos Spirit Hotel Thermal Spa szállodában,
  • három darab páros nyaralást 2 fő részére 2 éjszakára a balatonalmádi négycsillagos Hunguest BÁL Resort szállodában,
  • egy páros hétvégét 2 fő részére, 2 éjszakára a budapesti négycsillagos Hotel Palazzo Zichy szállodában.

Mit kell tennie a sorsolásban való részvételhez?

• Ajánlja fel adója 1%-át online módon vagy nyomtatványon a Semmelweis Egyetem Alapítvány javára! (Adószám: 18014448-1-42)
  • Felajánláskor a rendelkező nyilatkozaton töltse ki a „Hozzájárulás a név és címadatok átadásához mezőt”, így automatikusan részt vehet a sorsolásban! Sorsolás: szeptember 30.
  • Bővebb információ itt olvasható
  • Nyereményjáték-szabályzatunk ide kattintva ismerhető meg.