Időpont: 2012.06.07. – 09:00

Helyszín: Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központ, Budapest X II. Kútvölgyi út 2.

Tisztelt Hölgyem, Tisztelt Uram!
Kedves Barátunk, Kedves Kollégánk!

A Magyar Építőművészek Szövetségének Egészségügyi Munkabizottsága és a Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központja tisztelettel meghívja Önt az

INNOVATÍV EGÉSZSÉGÜGYI ÉPÍTÉSZET KONFERENCIA,
és az ÉPÍTÉSZET A GYÓGYULÁSÉRT 2012- Innováció az egészségügyi építészetben – kiállítás című rendezvényre.

Időpont: 2012. június 7. 9.00-14.00
Helyszín: Semmelweis Egyetem Egészségügyi Menedzserképző Központ (1125 Budapest, Kútvölgyi út 2.)
Konferencia védnöke: Sáros László DLA, Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke
Kiállítás védnöke: Kálmán Ernő DLA, MÉSZ korábbi elnöke, UIA a. council member
A mostani rendezvény szervezőinek célja az innovatív egészségügyi építészet hazai és nemzetközi tapasztalatainak és lehetőségeinek megismertetése.
A konferenciát kísérő építészeti kiállításon várhatóan mintegy 20 építésziroda 40-50 tablón mutatja be a témakörhöz kapcsolódó munkáit ezzel kíván hozzájárulni az egészségügyi ellátáshoz kapcsolódó programkészítés, tervezés, építés és fenntartás során szerzett tapasztalatok cseréjéhez, az egészségügyi építészet fejlődéséhez.

Részletes program

Konferencia meghívó

A rendezvény látogatása ingyenes és csak előzetes regisztráció esetén lehetséges. Kérünk minden érdeklődőt, hogy nevének, elérhetőségének, az általa képviselt intézménynek és beosztásának megadásával regisztrálni szíveskedjen 2012. június 5-ig a komma@emk.sote.hu e-mail címen. A konferenciaterem véges befogadóképessége miatt csak a visszaigazolt regisztrációk jogosítanak fel belépésre, szíves megértésüket kérjük!

Üdvözlettel a rendezvény szervezői:
Komma Olivér (EMK) dr. Kiss Zsolt István (MÉSZ – ASC Stúdió Kft.)