Megjelent a Sportorvostan szakkönyv. A könyvben a legfrissebb tudásanyagot gyűjtöttük össze a sportorvostant érintő számos témakörből, melyben a hazai tudományos és szakmai élet rendkívül tapasztalt résztvevői vettek részt szerzőként.

A kiadvány célja, hogy segítse az orvostan hallgatók, sportorvostan vizsgára készülő kollégák felkészülését, de ajánljuk minden más társszakma érdeklődői figyelmébe is.

A könyv megvásárolható a Semmelweis Kiadó üzleteiben, illetve webshopjában, mely az alábbi linken érhető el:

Semmelweis Kiadó – Sportorvostan

„Ajánlom ezt a könyvet Benedek Tibor háromszoros olimpiai bajnok,
Európa- és világbajnok vízilabdázó és edző emlékének, akivel megtiszteltetés volt együtt dolgozni. Küzdeni tudása, akaratereje, tisztessége, embersége, azaz egész élete legyen példa mindannyiunk számára!” Prof. Dr. Merkely Béla

Szerkesztői: Dr. Vágó Hajnalka, egyetemi docens; Dr. Kiss Orsolya, egyetemi adjunktus, illetve Prof. Dr. Merkely Béla, egyetemi tanár, a Semmelweis Egyetem rektora.