Ebben a tanévben immár ötödik éve fut a Semmelweis Hallgatói Mentorprogram az egyetem általános orvostudományi karán.

A program a magyar nyelvű képzésen 159 gólya-mentor párral indult el.

Több újdonsággal is bővült programunk:

• az idei tanévtől az angol és német nyelvű képzésben résztvevő orvostanhallgatók is részt vehetnek a programban: 47 angol és 18 német programon tanuló hallgató jelentkezett mentornak, akik munkáját egy 8 fős szervezői csapat segíti.
  • a magyar nyelvű képzésen mentorcsoportokat alakítottunk ki, amelyek az év során az első képzésektől kezdve a szupervíziókon át együtt dolgoznak. A csoportokat a  program 6 szervezője vezeti: Győrffy Zsuzsa, Végh András, Jámbor Márk, Pölczman Lea, Kristóf Gergő és Árva Dorottya.
  • a magyar program szervezői csapata két új taggal bővült: Takács Péter, Kollár Kristóf.

Kellemes évkezdést kívánunk mindenkinek!