A Tudás Útja futóversenyen (idén november 9-én, vasárnap) a futást kedvelő sportemberen túl az egyetemünk vezetői, hallgatói, neves közéleti személyiségek, politikusok, világ- és olimpiai bajnokok, magyar és külföldi társegyetemek, vállalatok és követségek csapatai is részt vesznek.

Időpont: 2014. október 20. hétfő 11:00 óra
Helyszín: 1094. Budapest, Tűzoltó utca 37-47. Semmelweis Egyetem, Elméleti Orvostudományi Központ épülete (aula)

Tudás Útja futásAz esemény fővédnöke: Lovász László a Magyar Tudományos Akadémia elnöke
Védnökök: Dr. Simicskó István sportért felelős államtitkár és Dr. Zombor Gábor egészségügyi államtitkár

A sajtótájékoztató résztvevői: Kovács Kokó István, Koós Réka, Kovács Ágnes, Gyenesei Leila és dr. Zombor Gábor.

Sajtótájékoztató programja:
11:00 – Köszöntő – beszédet mond Dr. Mészáros György főigazgató
11:30 – Interjú lehetőség a rendezvényt képviselő olimpikonokkal és politikusokkal
12:00 – Állófogadás

Társszervezők: MEFS – Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség
HOÖK – Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája
HKSE – Hallgatói és Közösségi Sport Egyesület
BPASZ – Budapesti Atlétikai Szövetség

Sajtókapcsolat: Rozina Tímea + 36 30 944 1710

Részletes információ a versenyről: www.tudasutja.hu