Gyerekek életét mentheti meg az a készülék, melyet a Semmelweis Egyetem Laboratóriumi Medicina Intézetének adományoz a Daganatos.hu Alapítvány. A csaknem 30 millió forint értékű laboratóriumi készülékkel vérmintából hatékonyan kimutatható a daganatos megbetegedés, illetve annak kiújulása. Használatával jelentősen nő a gyerekek gyógyulási, túlélési esélye.

A LIAISON XL nagy kapacitású műszer ünnepélyes átadására szeretettel várjuk a sajtó képviselőit is.
Időpont: 2013.02.05., kedd 14:00
Helyszín: Kútvölgyi Klinikai Tömb, Budapest, XII. Kútvölgyi út 4. III. emeleti laboratórium

A készüléket az Medicina Intézet igazgatója, Dr. Vásárhelyi Barna professzor veszi át a Daganatos.hu Alapítvány szóvivőjétől, Lakatos Balázstól. Ezt követően a sajtó számára lehetőséget biztosítunk külön interjúk készítésére, illetve külön igény esetén videó készíthető a gép működéséről is.

Az egészségügyi intézmény zavartalan működése és a helyszín adottságai miatt kérjük, részvételi szándékát jelezze (név, szerkesztőség megjelölésével) 2013.02.04., hétfő délután 16.00 óráig a sajto@daganatos.hu email címen vagy a 06 20/562 75 95 telefonszámon.