Helyszín: Online, digitális elérhetőség

Dátum: 2021.01.19.

A program célja: A konzultáció-sorozat általános körképet ad azokról a lehetőségekről, melyek korszerű szemlélettel, módszertani és oktatástechnológiai elemekkel támogatják a résztvevőket az oktatási és oktatásszervezési feladatok ellátásában. A program jellege: Ez egy általános oktatói alapképzés, melyben a résztvevők megismerkedhetnek olyan pedagógiai, oktatásmódszertani, oktatástechnológiai lehetőségekkel, melyeket akár már a következő órájukon alkalmazni tudnak. Gyakorló oktatók ötleteket…

Online", "startDate":"2021-01-19", "endDate":"2021-01-19", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Online", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Bevezetés az egyetemi oktatásba", "label":"Naptárba"}

A program célja:

A program jellege:

Ez egy általános oktatói alapképzés, melyben a résztvevők megismerkedhetnek olyan pedagógiai, oktatásmódszertani, oktatástechnológiai lehetőségekkel, melyeket akár már a következő órájukon alkalmazni tudnak. Gyakorló oktatók ötleteket meríthetnek saját oktatói gyakorlatuk fejlesztéséhez, kezdő oktatók jó alapokat kaphatnak ahhoz, hogy biztonsággal meg tudják kezdeni oktatói munkájukat saját tanszékükön, az oktatásszervezésben résztvevő kollégák pedig sok-sok gyakorlati útmutatást kaphatnak arról, hogyan támogathatják még hatékonyabban tanszékük oktatási tevékenységét.

Részvételi feltételek:

Ez egy alapképzés, melyhez nem szükséges semmilyen oktatói előismeret.
Regisztrációs kérdőív kitöltése
A programsorozat moduláris felépítésű, több részletben is elvégezhető, de a regisztrált alkalmakon elvárt a megjelenés.
Létszámkorlát: 60 fő/kurzus (a program minimum 12 fő jelentkezésével indul!)

Helyszín: Zoom, Moodle

Tervezett időpont: 2021. január 19-21. és 2021. június 15-17

Jelentkezés: 2021. december 21 – január 15. között, majd a júniusi alkalmakra folyamatosan itde kattintva

Programfelelős és kapcsolattartó: Kozma Borbála