Helyszín: A leírásnak megfelelően, ld. program

Dátum: 2023.06.11.

ELMARAD az időjárás miatt! Immáron 8. alkalommal rendezik meg a Semmelweis Egyetem Bókay Gyermekklinikájának jótékonysági családi napját, a Tour de Bókayt. Az idei jótékonysági kerékpározás célja a Gyermekklinika kiságyai számára új matracok és matracvédőhuzatok beszerzése. Regisztráció díja: 2.000,- Ft Időpont:  2023. június 11. vasárnap, nevezés: 9.30-tól ÚTVONAL: A kerékpáros menet a Bókay Gyermekklinikáról (1083 Budapest,…

A leírásnak megfelelően", "startDate":"2023-06-11", "endDate":"2023-06-11", "startTime":"09:30", "endTime":"23:59", "location":"A leírásnak megfelelően", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"8. Tour de Bókay jótékonysági kerékpáros felvonulás- ELMARAD!", "label":"Naptárba"}

ELMARAD az időjárás miatt!

Regisztráció díja: 2.000,- Ft

Időpont:  2023. június 11. vasárnap, nevezés: 9.30-tól

ÚTVONAL:

A kerékpáros menet a Bókay Gyermekklinikáról (1083 Budapest, Bókay János u. 53.) indul, és a Bókay-kertbe (1181 Budapest, Szélmalom u. 33.) érkezik.

A kerékpáros menet a VIII. ker. Bókay János utca Üllői út előtti torkolatától indul, majd az Üllői útra kikanyarodva végig az Üllői úton halad mintegy 10 km hosszan, a XVIII. kerületi Baross utcáig, onnan a Wlassics Gyula u. – Vasvári Pál utca útvonalon éri el a Bókay-kertet.

Program:

9:30 – 10:20 NEVEZÉS (Bókay Gyermekklinika udvara, 1083 Budapest, Bókay János u. 53.)

2.000,- Ft/fő – regisztrációs díj, a Gyermekklinika támogatásaként

3.000,- Ft/db – Tour de Bókay támogatói póló vásárlására van lehetőség a regisztrációnál.

10:20 – Köszöntők

10:30 – Bemelegítés

11:00 – Indulás – 10 km kerékpározás a Gyermekklinikáért!

12:00 – Érkezés a Bókay-kertbe (Pestszentlőrinc), ahol frissítővel várjuk az érkezőket!

12:10 – Köszöntők

12:20 – Városgazda Utánpótlás Akadémia – STREET DANCE bemutató

12:30 – Ricsi Bohóc és a BumBum  gyerekkoncert – a  Mesekocsi Színház produkciója

13:30 – Táncház Turi Andrással

Ingyenes programok a Bókay-kertben:

• kézműves sátor, arcfestés, lufihajtogatás, óriásbuborék
  • hófánk csúszda (a Síiskolában)
  • ugrálóvár
  • kerületi Rendőrség a BikeSafe programmal
  • Bókay Gyermekklinika Osztályainak bemutatkozása
  • Városgazda Utánpótlás Akadémia bemutatkozása
  • Tárlatvezetés a Tomory Lajos Múzeumban.

Vissza az Eseménynaptárba