Karok szerinti bontásban, kronológiai sorrendben, és az áttekinthetőséget segítő színkódokkal kiegészítve már elérhető a következő tanév rendje az egyetemi honlapon. Az immár második éve elkészített átfogó táblázatban egy felületen tekinthető meg az egész egyetem 2017/18-as tanévre vonatkozó beosztása, így a beiratkozások, a szorgalmi- és vizsgaidőszakok dátumai képzésekre lebontva, az egyetemi ünnepségek időpontjai és helyszínei, valamint munkaszüneti napok és az oktatási szünetek dátumai.

A táblázatból kiderül egyebek mellett az is, hogy az 2017/18-as tanév őszi szorgalmi időszaka a képzések többségén szeptember 11-én kezdődik. Az ünnepélyes tanévnyitó szeptember 2-án lesz Budapest Congress & World Trade Centerben.

DP