A Semmelweis Egyetem rektora 2014. június 1-jétől, a főigazgatói pályázati eljárás sikeres lebonyolításáig Tarjánné dr. Molnár Eleonórát bízta meg a gazdasági főigazgatói teendőkkel. A jogi és közgazdászi végzettséggel rendelkező szakember a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeleténél (PSZÁF), az Országos Egészségbiztosítási Pénztárban (OEP) és a Belügyminisztériumban szerzett pénzügyi és vezetői tapasztalatokat.

A Semmelweis Egyetemen, dr. Szél Ágoston rektor gazdasági tanácsadójaként már korábban bekapcsolódott a sokrétű gazdálkodásirányítási feladatok elemzésébe és megoldásába. Tarjánné dr. Molnár Eleonóra közbeszerzési és szakjogászi ismereteit, továbbá az egészségügyi finanszírozásban szerzett tapasztalatait egyaránt hasznosítja, amikor szerepet vállal dr. Szél Ágoston rektor felsővezetői struktúraátalakítási és átfogó jogszabály-harmonizációs tervei megvalósításában. Baumgartnerné Holló Irén, eddigi megbízott gazdasági főigazgató a jövőben ismét a Pénzügyi Igazgatóság munkáját vezeti.