Tisztelt Kollégák és Hallgatók!

Mindannyiunk örömére és büszkeségére a közelmúltban átadásra került a Semmelweis Egyetem Szkill- és Szimulációs Központ. A nagy érdeklődésre való tekintettel a Semmelweis Egyetem munkatársai és hallgatói részére 2013. február 23-án szombaton Szimulációs Nyíltnapot szervezünk.

A program során magashűségű szimulációs babán végzett gyakorlatokat, valamint a sürgősségi csontkanülálás szimulációját lehet megtekinteni. Emellett az érdeklődők alapszintű újraélesztés-gyakorlaton is részt vehetnek.

Helyszín: Semmelweis Egyetem Szkill- és Szimulációs Központ
Budapest, IX. kerület Ernő utca 7.
(a Nagyvárad tértől 5 perc séta)

Időpontok:
2013. február 23. szombat 10.00
2013. február 23. szombat 11.30
2013. február 23. szombat 13.00
2013. február 23. szombat 14.30

A program ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Amennyiben szeretne részt venni a programon, kérjük, regisztráljon az semmelweis.szimulacio.nyiltnap@gmail.com e-mail címen. Az egyes időpontokra maximum 30 fő regisztrációját tudjuk fogadni, az elfogadott regisztrációról visszaigazolást küldünk.

Amennyiben érdeklődne, de az időpont nem megfelelő, úgy kérjük, szintén jelezzen a semmelweis.szimulacio.nyiltnap@gmail.com e-mail címen.

Várjuk szíves jelentkezését.

Dr. Fritúz Gábor