Dr. Rosivall László

Sikeresen lezajlott a roma orvosképzési program második előkészítője a Semmelweis Egyetem és az Avicenna International College szervezésében. A 25 jelentkezőből 11 hallgató jutott el a vizsgáig, melyet június 16-án tartottak.
Ezt követően találkozó keretében ünnepi vacsorára került sor, melyen a hallgatók, az oktatók, barátok és támogatók vettek részt, hogy együtt örüljenek a közös, nagy álmok megvalósulása felé vezető újabb sikernek. A baráti hangulatú vacsorára eljöttek a felsőoktatásban már sikeresen tanuló tavalyi hallgatók, és a képzés vezetője, Rosivall László professzor mellett jelen volt többek között Kármán Judit romológus, Antal István, a Jezsuita Roma Szakkollégium igazgatója és Simon György professor emeritus is.

Urbán Beatrice