Tisztelettel meghívjuk Önt a „Semmelweis Egyetem Magiszter Program” (TÁMOP-4.2.2/B-10/1-2010-0013) nyitórendezvényére.

A rendezvényre a II. Sz. Belgyógyászati Klinika és a Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság által szervezett VII. Endokrinológiai Továbbképző Tanfolyamot megelőzően kerül sor.
A Magiszter Program keretében olyan integratív tehetséggondozó rendszert hoz létre a Semmelweis Egyetem, amely lehetőséget biztosít a hallgatók számára, hogy az elhivatottságuk és képességeik szerinti legmagasabb szinten kamatoztathassák tehetségüket, elősegítve Intézményünk nemzetközileg elismert szakmai színvonalának megőrzését, és minőségi oktatói karának utánpótlását.
A rendezvény helyszíne: Novotel Budapest Centrum. 1088 Budapest, Rákóczi út 43-45.
A rendezvény időpontja: 2011. december 2. 9:00

A rendezvény programja:

Köszöntő:
Prof. Szél Ágoston, általános rektorhelyettes

Projekt bemutatása:
Prof. Rácz Károly, Doktori Tanács elnök

Új Generáció Képzési Program bemutatása:
Dr. Godó Ferenc, Kollégiumok főigazgatója

Meritokrácia – Hallgatói Pályázat hallgatói szemmel:
Kruk Emese, Semmelweis Egyetem hallgatója

Projekt kedvezményezettje: Semmelweis Egyetem