Dr. Rudas Gábor üdvözli a megjelenteket

Idén május 26-27-én immár második alkalommal került megrendezésre a Neuroimaging Workshop, az idegrendszeri képalkotással kutatói szempontból is foglalkozó hazai szakemberek kötetlen összejövetele. Most a Semmelweis Egyetem MR Kutatóközpont ad otthont a találkozónak, melynek idei védnöke a Magyar Neuroradiológiai Társaság.

Az ünnepélyes megnyitón dr. Tóth Miklós, a Semmelweis Egyetem tudományos és innovációs rektorhelyettes köszöntötte elsőként a résztvevőket, majd dr. Barsi  Péter, a Magyar Neurológia Társaság elnöke és dr. Rudas Gábor a Semmelweis Egyetem MR Kutatóközpontjának igazgatója mondott üdvözlő szavakat. A tudományos program ezután kezdődött. (A részletes programot itt megtekintheti)

A program a Modern orvostudományi technológiák a Semmelweis Egyetemen projekt keretében (TÁMOP- 4.2.1.B-09/1/KMR- 2010-0001) valósult meg.