A február 7-i Professzori Tea dr. Szél Ágoston általános rektorhelyettes úr megnyitójával kezdődött, amit a Rendszerváltó egyetem című dokumentum film levetítése folyatott. Az est házigazdája dr. Tulassay Tivadar rektor úr volt. A díszes vendégsereg egyik kiemelkedő vendége dr. Réthelyi Miklós volt, a Nemzeti Erőforrás Minisztérium minisztere, aki szintén szerepelt a filmben,  dr. Szócska Miklós államtitkár úr mellett. A filmben szereplő további kivallóságok: dr. Kopp Mária, dr. Fonyó Attila, dr. Fábri György, dr. Gilly Gyula, dr. deChatel Rudolf, dr. Tringer László, dr. Fejérdy Pál, dr. Stubnya Gusztáv, dr. Nemes Attila, dr. Nemes Balázs és dr. Nagy Zolátn.,Oláh Zoltán rendezése később műsorra kerül a Duna Televízió sugárzásában.