MEGHÍVÓ

Tisztelettel meghívjuk Önt 2005. szeptember 8-án, csütörtökön 16.00 órára a SE Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikára, (1083 Budapest, Balassa utca 6.) a magyarországi első Csáth Géza-emléktábla avatásának ceremóniájára.

Az ünnepségen részt vesz, és beszédet mond: Kéner Balázs újságíró, a Marosits József, szombathelyi szobrász- és grafikusmüvész által készített Csáth Géza-emléktábla és avatóünnepség ötletadója, elindítója és tervének kidolgozója, és dr. Bitter István, a SE Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika igazgatója, egyetemi tanár.

A Csáth Géza-emléktáblát Esterházy Péter és Tolnai Ottó írók avatják. Az ünnepségen Taschner Barna és Németh Ádám zenészek is részt vesznek rövid zenés előadásukkal. Az avató lezárásaként egy tölgyfát ültetünk Csáth Géza emlékére a klinika kertjébe.