A 2021-2022-ben lezajlott habilitációs eljárás keretében Dr. Fancsovits Péter munkatársunk, az Embriológiai Laboratórium vezetője elnyerte a Semmelweis Egyetem Habilitált Doktora címet.
A habilitációs eljárás során Fancsovits doktor oktatói kvalitását és kutatási teljesítményét értékelték magyar és angol nyelvű tantermi előadásokon valamint az elmúlt 15 év tudományos eredményeinek bemutatása során.

A Habilitált Doktori cím az egyetem által adományozható legmagasabb képesítést, a „venia legendi”-t azaz a szabad kurzushirdetési jogot jelenti.

A sikeresen lefolytatott eljárást követően, Dr. Fancsovits Péter egyetemünk Semmelweis Napi Díszünnepségén Dr. Merkely Béla rektor úrtól vehette át habilitációs oklevelét 2022. június 30-án.

Az ünnepségről részletesen itt olvashatnak.

Díjazottak listája

gratulacio