Helyszín: Pető András Kar, Villányi úti épülettömb, Budapest Semmelweis Egyetem Pető András Kar (Gyakorló Általános Iskola)

Dátum: 2018.09.05.

Időpont: 12:30 – 16:00 MEGHÍVÓ a Pető András Kar Konduktív Gyakorló Általános Iskolájának „Négy kerékről két kerékre!” elnevezésű, sajtónyilvános motoros tanévnyitójára és felvonulására. A rendezvény 12:30 órától veszi kezdetét, a motoros felvonulás 14:00 órától kezdődik és 30 percig tart. A felvonulás útvonala: PAK Gyakorló Általános Iskola – Alkotás út – Márvány utca – Alagút –…

Pető András Kar, Villányi úti épülettömb", "startDate":"2018-09-05", "endDate":"2018-09-05", "startTime":"12:30", "endTime":"16:00", "location":"Pető András Kar, Villányi úti épülettömb", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"PAK Gyakorló Általános Iskola motoros tanévnyitó", "label":"Naptárba"}

Időpont: 12:30 – 16:00

MEGHÍVÓ

A felvonulás útvonala: PAK Gyakorló Általános Iskola – Alkotás út – Márvány utca – Alagút – Lánchíd – Apáczai Csere János utca – Belgrád rakpart – Szabadság híd – Bartók Béla út – Villányi út.

A rendezvény szokásainkhoz híven sajtónyilvános, a gyermekeket ismert közéleti személyiségek (Gergely István, Harsányi Levente, Kovács István (Kokó), Sipos Imre, Szabó Győző, Gianni, Szűcs Sándor, Zsidró Tamás, Szujó Zoltán, valamint Talmácsi Gábor, Semmi-Kiss Tünde, Sebestyén Péter gyorsasági motoroversenyzők) kísérik és szállítják. A rendezvény biztonságos lebonyolításáról a BRFK motoros rendőrei, valamint a Mentőmotor Alapítvány munkatársai gondoskodnak.

Vissza az Eseménynaptárba