Az Eduline oktatási portál szavazásán az ország legszebb egyetemi campusát keresik. A jelöltek között szerepel a Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri Elméleti Tömb (NET) is.

A verseny első fordulójában az olvasók a Miskolci Egyetem campusát tartották a legszebbnek. A második körös jelöltek között szerepel a NET-en kívül az Állatorvostudományi Egyetem, a Dunaújvárosi Egyetem, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, a Pannon Egyetem, a Soproni Egyetem, a Károli Gáspár Református Egyetem, a Nyíregyházi Egyetem, a Széchenyi István Egyetem, a Neumann János Egyetem, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Kaposvári Egyetem campusa.

Szavazni március 31-én éjfélig lehet az Eduline honlapján. A tavalyi hasonló szavazáson az Egészségtudományi Kar Vas utcai épülete kapta a legtöbb voksot.

Keresztes Eszter
Fotó: Kovács Attila – Semmelweis Egyetem