• Együttműködő partnerek minősítése a szakmai és képesítő vizsgák helyszíneinek biztosítására

A Semmelweis Országos Egészségügyi és Szociális Vizsgaközpont a 2019. évi szakképzésről szóló LXXX. törvényben (továbbiakban Szkt.) meghatározott tevékenységéhez vizsgahelyszínt biztosító együttműködő partnerek tárgyi és személyi feltételeit megvizsgálva elkezdte a partneri hálózatának kialakítását, az együttműködési szándéknyilatkozatok beszerzését.

Határidő: folyamatos.
Kérdés esetén állunk rendelkezésükre az alábbi elérhetőségeken:

Fodor Balázs (fodor.balazs@semmelweis-univ.hu; +36 20 670 1668)

•  Pályázati felhívás

a Semmelweis Országos Egészségügyi és Szociális Vizsgaközpont által nyilvántartott

VIZSGÁZTATÓI ÉS SZAKÉRTŐI NÉVJEGYZÉKBE

történő jelentkezésre

A Semmelweis Országos Egészségügyi és Szociális Vizsgaközpont akkreditációját készíti elő, melynek egyik feltétele a vizsgáztatáshoz szükséges személyi feltételek megléte. A fentiekre tekintettel az alábbi nyílt felhívást teszi közzé.

• Pályázati felhívás

JEGYZŐI NÉVJEGYZÉKBE történő jelentkezésre

• Megváltozott a vizsgaközpont neve

A Semmelweis Egyetem Szenátusának 2022. február 3-án hatályba lépett 6/2022. sz. alatti határozatával módosította a vizsgaközpont nevét, a vizsgaközpont neve immár a Nemzeti Akkreditációs Hatóság állásfoglalásának megfelelően Semmelweis Országos Egészségügyi és Szociális Vizsgaközpont.

•  Nagy lépés vizsgáztatás rendszerének megújításában

Örömmel tudatjuk leendő vizsgázóinkkal, vizsgáztatóinkkal, hogy a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény alapján a Semmelweis Egyetem Szenátusának döntése értelmében megalakult Semmelweis Országos Egészségügyi és Szociális Akkreditált Vizsgaközpont, amely mint a régió egyik legnagyobb független szakmai vizsgaközpontja az akkreditációra való felkészüléssel kezdi meg működését.

A Semmelweis Országos Egészségügyi és Szociális Akkreditált Vizsgaközpont a Semmelweis Egyetem független szervezeti egységeként jött létre.