Balázs Miki okkal lehet büszke a fiúkra, hiszen egy nagyon erős BVSC-t sikerült legyőzni a hétvégén. A meccset Madaras Norbert – A Magyar Vízilabda Szövetség elnöke is a helyszínen tekintette meg.
Semmelweis OSC – BVSC 12-7
Gólszerzőink: Maschl Bertalan 4, Szénási Levente János, Kovács Zalán 2, Varga Benedek István, Kiss Botond Máté, Tóth Hunor György, Szabó Bence
Gólszerzőink: Maschl Bertalan 4, Szénási Levente János, Kovács Zalán 2, Varga Benedek István, Kiss Botond Máté, Tóth Hunor György, Szabó Bence
Balázs Miklós vezetőedző:
Nagyon ritkán vagyok maradéktalanul elégedett egy meccs után, a mai egy ilyen alkalom. Egy végig alázatos, fegyelmezett, látványos megoldásokat alkalmazó Semmelweis OSC volt a vízben, a mai sikerből mindenki egytől-egyig kivette a részét. Annak örülök a leginkább, hogy azok a játékosok is magabiztosan, bátran játszottak, akik eddig többnyire kiegészítő szerepet töltöttek be, vagy kevés országos meccsük van. Lesz fejfájás, hogy ki szerepeljen az elkövetkező meccseken! Gratulálok a serdülőink győzelméhez!
