Legfiatalabb felnőtt játékosunk, és több utánpótlás csapattagunk részt vett a 43. LIDL Balaton-átúszáson, ahol – bár a részvétel a fontos – meg kell jegyeznünk, hogy Kerényi Csanád 1:18:20-as idővel korosztályában az ugyancsak SE OSC utánpótlás Török Vince előtt ért célba 7 másodperces előnnyel, így az arany és az ezüst is eldőlt. Összetettben a 10. és a 11. helyet érték el a több, mint tízezer induló közül!
A Semmelweis OSC utánpótlása egy kisebb sereggel volt jelen az idei Balaton-átúszáson! A fent említett Csani és Vince mellett célba ért Rózsa Lili, Jánossa Márton, Hajba Máté, Hajba Ármin, Hajba Kristóf, Lapáthi Máté, Stráhl András, Rózsa Péter, Szigeti Dániel, Fabinyi Huba és Csorba Kristóf  is! (Nem érkezési sorrendben írtuk a neveket…:))
 
Mindenkinek gratulálunk! Büszkeséggel és örömmel tölt el minket, hogy ilyen sportszerető és a szabadidejükben is sportoló fiatalokkal dolgozhatunk együtt! Nem kifelejtve a szülőket sem, akik ugyancsak a hétvégéiket áldozzák a gyermekek fejlődésére! – Így tovább! 
 

Játékosoktól kapott galériánk:

Csanád az úszás után

Galéria

9kép
Kerényi Csanád, korosztálya győztese
Hajba Kristóf, Lapáthi Máté, Stráhl András