„A Kárpát-medencei Egyetemek Kupája 2023.03. 03.-04.-én került megrendezésre. Férfi kategóriában 9 csapat indult, két csoportban. Az első játéknapon sok ember hiányzott tanulmányai vagy munka miatt, ezért a későbbi ezüstérmes Óbudai Egyetem ellen vereséget szenvedtünk 2-0 arányban. A szombati napon már teljesebb kerettel tudtunk nekivágni a csoportmérkőzéseknek és a rájátszásnak. Először az NKE-Ludovika közben igen megerősödött csapatát sikerült 2-0-ra megvernünk, majd egy könnyebb játékkal a Budapesti Metropolitan Egyetemet. Mivel keresztjáték nem volt és az Óbudai Egyetem sem hibázott, csoport másodikként a bronzéremért tudtunk megküzdeni a győri SZESE csapata ellen. Az ellenfélről érdemes annyit tudni, hogy több korábbi vagy jelenleg is NB1-ben, NB2-ben játszó tagjai vannak. Az első szett szoros partyt eredményezett, fej-fej mellett haladtunk, majd 25-23-ra sikerült nyernünk. A második szett elején többet hibáztunk, aminek eredménye 7 pontos különbség a győri csapat javára. 15-8 is volt az ellenfélnek, azonban fegyelmezett játékkal sikerült fordítanunk, majd 26-24-re megnyerni a szettet és ezzel a bronzmeccset.” Gratulálunk! Go Lions!